Při větším odběru pro hotely, restaurace a rozpočtové organizace nabízíme zajímavé slevy, více informací ZDE.
LUXORA.CZ - Velkoobchod se záclonami, povlečením, ubrusy, textilem - Luxora.cz

Velkoobchod se záclonami, povlečením, ubrusy, textilem - Luxora.cz

Staňte se naším velkoobchodním partnerem a ozdobte svůj hotel, restauraci, školu či domov důchodců bytovým textilem z naší dílny.

 

Výhodnější ceny pro hotely, restaurace a další

Pro hotely, restaurace a jiná pohostinská zařízení nabízíme speciální ceník, díky kterému můžete získat kvalitní záclony, závěsy či ubrusy za výhodné ceny. Stačí se jen registrovat do našeho velkoobchodního partnerského programu a my vám otevřeme dveře do světa výhod.

 

10% sleva pro rozpočtové organizace

Pokud vybíráte bytový textil pro svou školu, školku či domov důchodců, připravili jsme pro vás výhodnou nabídku - nákup se slevou 10 %. Opět se stačí registrovat do našeho systému a my vám zpřístupníme zvýhodněný ceník. Jako rozpočtová organizace navíc můžete nakupovat na fakturu se splatností 14 dní.  

 

Jak získat výhodnější ceny?

  1. Pošlete e-mail na vipobchod‹zavinac›luxora.cz

Napište nám prosím své identifikační údaje (IČ, DIČ, fakturační údaje) a kontaktní údaje na zodpovědného člověka, se kterým budeme komunikovat. Zároveň uveďte, zda máte zájem o zvýhodněné ceny pro hotely a restaurace, či slevu pro rozpočtové organizace.

  1. Jakmile vaši žádost schválíme, budeme vás informovat o udělení přístupu do velkoobchodní/rozpočtové sekce. Pak už můžete začít  nakupovat.

 

Jsme tu pro vás

Na své straně máme řadu odborníků, kteří vám poradí s výběrem toho správného textilu. Vaše restaurace či hotel bude perfektně sladěný ve všech směrech a během chvíle vytvoříte dokonalou oázu pro vaše zákazníky. Nebojte se nám tedy napsat či zavolat, rádi vám pomůžeme.

Telefon: +420 778 778 000

E-mail: vipobchod‹zavinac›luxora.cz